субота, 25.08.2018, 23:15 -> 10:01
štampajСастанак музичара
Погледајте како су шездесетих година прошлог века изгледали и звучали џез музичари старе Југославије, како су свирали и каква је била публика тог времена…
Састанак музичара у Атељеу 212 водио је Војислав Бубиша Симић, кога многи памте не само као диригента Биг бенда РТС-а, већ и као аранжера, композитора и водитеља оваквих манифестација.
реприза, 26. август у 07:15 и 15:15
Коментари