Иво Погорелић: Повратак у Београд

Чувени пијаниста који својом уметношћу већ дуже од четири деценије у континуитету осваја публику и критику, Иво Погорелић, први пут након двадесет осам година, наступиo je у Београду појавивши се на два концерта - 16. и 18. децембрa у Коларчевој задужбини.

Тим поводом, уметник који ретко говори за медије, пристао је на интервју. О разлозима одсуства из Београда, утисцима са недавне посете родном граду, о уметничким преокупацијама, изазовима професије и плановима за будућност, разговарао је са Тамаром Петковић.
Ово је први пут да славни пијаниста након готово три деценије говори за нашу јавност, а у скорије време није забележен интервју са њим.

реприза, 6. јануар у 02:00 и 10:00

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом