РТС Коло: Омладински народни оркестар и Певачки студио Радио Београда

Први део концерта Омладинског народног оркестра и Певачког студија Радио Београда под називом Пролеће живота.

Омладински народни оркестар основан је 2015. године са циљем да очува традицију радијског извођења народне музике. Рад оркестра покренула је одговорна уредница Редакције за народну музику у Музичкој продукцији РТС Мерима Његомир, са виолинистом Добрицом Васићем. Гости на концерту били су вокални солисти и група певача из Певачког студија РТС-а којим руководи Мерима Његомир. Певачки студио основан је 2009. године са жељом да се млади певачи едукују и наставе традицију радијског певања. Од 2017. године корепетитор певача је Сандра Милошевић, а уметнички руководилац Омладинског оркестра Славко Митровић. Концерт је одржан на Коларчевом универзитету 15. јуна 2017. године.

реприза, 9. новембар у 01:00 и 09:00

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом