У славу Беча

Још од 1995. године публика уз концерте под називом „У славу Беча“ дочекује прве пролећне дане.

На концерту одржаном 2013. године водитељи су били прослављени мецосопран Фредерика фон Штаде и оскаровац, велики глумац Максимилијан Шел. Бечки симфонијски оркестар под диригенстсим руковођењем реномираног маестра Петера Гута и младог венецуеланског диригента Мануела Лопеза-Гомеза изводи непролазне мелодије из бечких оперета Слепи миш, Земља смеха, Веселе удовице, као и незаобилазне Штраусове валцере. Као гости наступају британски тенор Расел Вотсон, руски тенор Дмитриј Корчак, уз аустријске музичаре међу којима су сопран Данијела Фели, баритон Данијел Серафин и други.

реприза, 3. септембар у 05:30 и 13:30

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом