уторак, 15.08.2017, 18:00 -> 10:14
štampajГудачи Светог Ђорђа: Танго, танго
Снимак концерта Гудача Светог Ђорђа који су наступили под управом диригента Србољуба Динића и са солистима Бобаном Бјелићем - хармоника и Младеном Дренићем - виолина.
Као специјални гости концерта наступили су плесни парови Школе танга Мише Плавшића. Концерт је тематски промишљен и пролази кроз опус Астора Пјацоле, од његових париских дана, пратећи развој танга као форме.
реприза, 16. август у 02:00 и 10:00
Коментари