субота, 29.07.2017, 18:30 -> 12:47
štampajКени Герет трио
Амерички пост-боп џез саксофониста и флаутиста Кени Герет, славу је окусио још као младић и члан оркестра Дјука Елингтона и Мајлс Дејвис бенда.
Од тог доба усмерен је на своју солистички каријеру, док га критичари описују као најважнијег алт саксофонисту своје генерације и човека коме се највише диве након Чарлија Паркера.
реприза, 30. јул у 02:30 и 10:30
Коментари