петак, 21.07.2017, 17:10 -> 11:19
štampajРТС Коло: Солистички концерт Љубише Павковића
Солистички концерт солисте на хармоници и некадашњег шефа Народног оркестра РТС-а Љубише Павковића.
Концерт је одржан на Колачевом универзитету уз музичке госте Јелену Томашевић, Бранкицу Васић и Александра Николића и Белтанго. Учеснике је пратио Народни оркестар РТС-а под управом Владе Пановића.
Произведено 2014. године
реприза, 22. јул у 01:10 и 09:10
Коментари