Бунт: Рок музика у 21. веку

У новом издању емисије Бунт гледаћете другу трибину циклуса Рок музика у 21. веку, Удружења рок музичара Србије (УРМУС) и емисије Бунт.

Овог пута теме су млади бендови, да ли се обнавља домаћа рок сцена, и ако се обнавља, зашто није видљивија у неком ширем смислу. Учесници трибине су Сандра Грубић - фронтмен бенда Дингоспо Дали, Ненад Пејовић - гитариста бенда Канда, Коџа и Небојша и Игор Маројевић - писац.
Гости трибине су и Олга Кепчија - Радио Београд 202, Иван Лалић - директор Миксер Хауса, Мирослав Цветковић - басиста бенда Бајага и инструктори, Зоран Вуловић Вуле - концертна агенција Long Play и Душан Петровић - професор и један од покретача одсека Музичка продукција и снимање звука МШ Коста Манојловић.
Аутор емисије Бранка Главоњић
Редитељ емисије Mиодраг Коларић

реприза, 24. август у 00:32 и 08:32

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом