петак, 25.05.2018, 07:00 -> 15:12
14. Гитар Арт фестивал: The Beatles on
Фестивал гитаре који окупља врхунске светске и српске класичне гитаристе и гитаристе свих профила, као и заљубљенике у тај инструмент, отворен је у Дому синдиката музичким сећањем на Битлсе.
Пројектом The Beatles on посвећеном обележавању 50. годишњице од објављивања првог студијског албума Please, please me, који су Битлси снимили за само 12 сати. Од тада је кренула битлсоманија - обожавање ливерпулске четворке широм света.
реприза у 15:00
Коментари