уторак, 23.01.2018, 18:28 -> 09:32
Kад оживе напуштени балкони
У кратком уводном прилогу емисије, чланови музичке групе Ренесанс говоре о томе када је и како основан њихов ансамбл. Ове године Ренесанс слави 50 година рада и очувања културне баштине.
Емисија је снимљена на балконима Пераста, Котора и Боке, а замишљена је као контраст двају светова: ужурбаног, урбаног, бучног и смиреног, романтичног, испуњеног уметношћу.
Извођачи: Искра Узелац, Душица Обрадовић, Миомир Ристић, Драган Млађеновић, Љубомир Димитријевић.
Премијерно је емитовано 28. 09. 1971, Редакција музичког програма.
реприза, 24. јануар у 02:28 и 10:28
Коментари