понедељак, 30.10.2017, 20:10 -> 11:33
Нишвил 2008: Розенберг трио
На концертну прославу 85. рођендана у Карнеги холу, Стефан Грапели позвао је трио Розенберг. После наступа изјавио је да је свирка са најбољим представницима џипси свинга круна његове каријере.
Није ни чудо, будући да је трио Розенберг још од тинејџерских дана наступао са именима као што су: Лучано Павароти, Ширли Бејси, Пако де Лусија...
реприза, 31. октобар у 04:10 и 12:10
Коментари