петак, 22.12.2017, 05:00 -> 10:24
Симфонијски оркестар Радио телевизије Србије: За Невену, 2. део
У среду, 27. априла 2016. године, у Великој дворани Коларчеве задужбине одржан је концерт Симфонијског оркестра РТС-а, посвећен преминулој пијанисткињи и клавирском педагогу Невени Поповић.
Уз оркестар и маестра Бојана Суђића , као солиста у Шопеновом Концерту за клавир и оркестар број 2, наступио је млади пијаниста, Иван Башић.
На програму су се још нашле и Симфонија број 2 Сергеја Рахмањинова и „Четири музејске собе" Светлане Максимовић.
реприза, 23. децембар у 13:00
Коментари