петак, 22.12.2017, 07:05 -> 10:23
Симфонијски оркестар Радио телевизије Србије: За Невену, 1. део
У среду, 27. априла 2016. године, у Великој дворани Коларчеве задужбине одржан је концерт Симфонијског оркестра РТС-а, посвећен преминулој пијанисткињи и клавирском педагогу Невени Поповић.
Уз оркестар и маестра Бојана Суђића, као солиста у Шопеновом Концерту за клавир и оркестар број 2, наступио је млади пијаниста, Иван Башић.
На програму су још биле и Симфонија број 2 Сергеја Рахмањинова и Четири музејске собе Светлане Максимовић.
реприза у 15:05
Коментари