Звезда се мучила, па убедљиво савладала Нови Пазар

Фудбалери Црвене звезде савладали су Нови Пазар резултатом 4:1 у четвртом колу Суперлиге Србије.

Морала је Звезда поново да се добро потруди како би сломила отпор противника и дошла до нова три бода, али је у завршници ипак показала да је много квалитетнији ривал.

Мучили су се "црвено-бели" на почетку, али су ипак успели да дођу до предности преко Сеола Јанг-Вуа који је одличним ударцем у деветом минуту довео домаће у предност.

Оборила је након тога Звезда ритам и чекала шансу да реши меч, али је уместо тога дочекала изједначење, које је Пазарцима донео Еђике Опара у 51. минуту.

Међутим, само седам минута касније Звезда је поново дошла у предност. Пума је центрирао, а Бруно Дуарте постигао погодак на четвртом везаном сусрету.

Нису играчи Новог Пазара имали снаге за ново изједначење, те је Тими Елшник громовитим ударцем са дистанце отклонио све сумње о победнику.

До краја меча се у стрелце уписао и Пума, који је главом погодио након центаршута Питера Олајинке.

Звезда ће у следећем колу играти против Чукаричког, док ће Нови Пазар дочекати Младост.