Јокић добио ударац у око на мечу против Њујорк никса

Српског кошаркаша Николу Јокића је на утакмици против Њујорк никса несмотреним потезом Донте Дивинченцо ударио у око.

Денвер нагетси су доживели пораз од Њујорк никса 122:84 након три везана тријуфма, док је екипи из Њујорка уписала пету узастопну победу.

Јокић је након ударца шутирао слободна бацања, а потом отишао у свлачионицу да му се укаже помоћ.

Никола Јокић је бриљирао у редовима Нагетса. За 28 минута у игри уписао је дабл-дабл учинак, постигао је 31 поен уз 11 скокова и три асистенције.

"Срећом на полувремену је било боље, али сада је све горе и горе. Надам се да ће све бити у реду", рекао је Никола Јокић у краткој изјави за медије после меча.

Јокић је уврштен у Ол-стар тим Запада и шести пут ће бити део ревијалног дуела између играча из две конференције у НБА лиги.