Чукаричком довољно 45 минута против Војводине, Крагујевчани надиграли Нишлије

Фудбалери Чукаричког савладали су Војводину резултатом 3:1 у трећем колу Суперлиге Србије.

Чукарички је већ након првог полувремена дошао до предности коју је одржао до краја против Новосађана који су у четвртак испали из квалификација за Лигу Европе након пораза од Ајакса.

Домаћи су повели аутоголом Сеида Кораћа у 19. минуту, да би Винисијус Мело у 30. минуту удвостручио вођство.

Војводина је смањила у 37. мунуту преко Андрије Радуловића, али је Стефан Ковач само минут касније постигао трећи гол за Чукарички и испоставиће се поставио коначан резултат.

Чукарички у наредном колу игра против ОФК Београда, док ће Војводина свој следећи сусрет одиграти против Напретка.

Раднички 1923 убедљив против имењака из Ниша

Фудбалери Радничког 1923 победили су Раднички из Ниша резултатом 4:0 у трећем колу Суперлиге.

Меч је одигран у Горњем Милановцу, а Крагујавчани су повели у 33. минуту голом Килијана Бевиса.

Домаћи тим је до новог гола дошао у 13. мунуту надокнаде првог полувремена, када је погодак постигао Евандро.

Победу су потврдили резервисти Милутин Видосављевић у 83. и Богдан Мирчетић у 86. минуту.

Раднички 1923 у наредном колу гостује код Спартака, док ће Нишлије дочекати Напредак.