Читај ми!

Бугарски држављанин возио 230 километара на сат кроз Београд

Саобраћајна полиција у Београду искључила је из саобраћаја 47-годишњег бугарског држављанина који је управљао "мерцедесом" брзином од чак 233,2 километра на сат.

Полиција је синоћ око 20 часова зауставила држављанина Бугарске, који је у зони Батајничке петље возио брзином од 233,2 километра на сат, где је ограничење 130, наводи се у саопштењу МУП-а.

Бугарски држављанин ће након одређеног задржавања бити приведен судији за прекршаје. 

Такође, полиција је јутрос на Звездари зауставила 51-годишњег возача теретног возила који је имао 2,47 промила алкохола у организму и возио је иако му је изречена мера забране управљања моторним возилом и решење о одузимању дозволе због казнених поена.

На Палилули је полиција утврдила да је 26-годишњи возач "фијата" позитиван на канабис.

Возачи ће, како наводи МУП, након задржавања, бити спроведени судији за прекршаје.  

петак, 26. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом