уторак, 19.03.2019, 12:00 -> 15:25
СО РТС: Музика Деспића и Божића
Симфонијски оркестар РТС је под управом диригента Бојана Суђића одржао концерт на коме је премијерно изведена композиција Дејана Деспића Концерт за трубу и оркестар.
Солиста је овом приликом био Младен Ђорђевић, редовни професор за трубу на Факултету музичке уметности у Београду. Такође, на овом концерту изведена је и композиција Сунчана река Светислава Божића.
Коментари