Реми Швајцарске и Данске који највише одговара Србији

Фудбалери Швајцарске и Данске ремизирали су резултатом 2:2 у мечу четвртог кола групе А4 Лиге нација.

Швајцарска је повела у 26. минуту поготком Рема Фројлера, али је већ у следећем минуту изједначио Густав Исаксен на асистенцију Кристијана Ериксена.

Екипа Мурата Јакина је ипак успела да поново поведе пе краја првог полувремена, а стрелац је из пенала био Зеки Амдуни у првом минуту надокнаде.

Међутим, Кристијан Ериксен је након асистенције уписао и погодак у 69. минуту и изједначио резултат.

До краја сусрета није било промене резултата, те су обе екипе морале да се задовоље бодом.

Данска је остала друга на табели са седам бодова, док је Швајцарска последња и ово јој је био први бод након три пораза.

Фестивал погодака у Варшави, реми без голова у Глазгову

Фудбалери Пољске и Хрватске ремизирали су резултатом 3:3 у утакмици трећег кола А1 групе Лиге нација.

Пољаци су повели у петом минуту голом Пјотра Зјелинског, али је већ у 19. минуту изједначио Борна Соса.

Преокрет Хрватима донео је Петар Сучић у 24. минуту, а само два минута касније Мартин Батурина је постигао трећи погодак за "модре".

Међутим, Пољаци су се вратили у сусрет у 45. минуту преко Николе Залевског, а ново изједначење донео је Себастијан Шимански у 68. минуту.

Имали су домаћи и велику шансу за преокрет, с обзиром на то да је голман Хрватске Доминик Ливаковић добио црвени картон у 76. минуту, али је резултат остао непромењен.

У другом мечу у групи, Шкотска и Португал одиграли су меч без голова.

Када је Ц дивизија у питању, победе су забележили Румунија, Северна Ирска и такозвана репрезентација Косово, док је сусрет између Белорусије и Луксембурга заврешен без победника.