Милан бољи од Торина, Верона савладала Рому

Фудбалери Милана савладали су Торино 4:1 у оквиру другог кола Серије А. Верона је на свом терену била боља од Роме 2:1.

Милан је рутински савладао Торино и уписао други тријумф ове сезоне у Серији А.

Екипу Милана до предности је довео Кристијан Пулишић у 33., а три минута касније Торино је изједначио преко Пера Шурса, али су до паузе домаћи фудбалери постигли још два гола.

Оливије Жиру је из пенала у 43. минуту повећао предност МИлана, да би у другом минуту надокнаде Тео Ернандес голом поставио резултат 3:1.

Жиру је и други пут из пенала био прецизан у 65. минуту меча када је и постављен коначан резулта 4:1.

Рома без тријумфа

Фудбалери Роме поражени су на гостовању од Вероне 2:1. Након два кола тим из Рима још увек нема тријумф.

Први гол на мечу виђен је већ у петом минуту, а стрелац је био Онџеј Дуда за тим Вероне.

Белгијанац Сирил Нгонг је у 48. минуту првог полувремена повећао предност домаћих.

Рома је успела да ублажи пораз у 56. минуту, на асистенцију Андрее Белотија мрежу Вероне затресао је Хуам Уар.

Верона је од 84. минута играла са играчем мање пошто је за само два минута Исак Хиен зарадио два жута картона.

Фрозиноне савладао Аталанту, Монца боља од Емполија

Фудбалери Фрозинонеа победили су на свом терену Аталанту са 2:1, у мечу другог кола италијанске Серије А. Монца је победила Емполи са 2:0.

Нови прволигаш, екипа Фрозинонеа је уписала први тријумф ове сезоне у Серији А, као и екипа Монце.

Фрозиноне је повео у петом минуту преко Абдуа Харуија, док је резултат у 24. минуту повећао Иларио Монтериси.

Дуван Запата је поготком у 56. минуту ублажио пораз тима из Бергама.

У следећем колу Аталанта дочекује Монцу, а Фрозиноне гостује Удинезеу.

Монца је на свом терену победила Емполи са 2:0.