Двојица црногорских држављана ухапшена у Београду због диловања дроге

П. Л. (2000) и М. Л. (1995) се сумњиче да су у дужем временском периоду, од за сада непознатих лица набављали опојну дрогу кокаин коју су чували у једном стану у Београду, одакле су ове наркотике продавали купцима у Београду и другим градовима Србије

Црногорски држављани ухапшени су због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, саопштио је МУП.

Полиција их је ухапсила у аутомобилу у насељу Београд на води и том приликом код осумњиченог М. Л. пронађена је кеса са око 150 грама кокаина.

Такође, претресом стана који је, како се сумња, користио М. Л. ради чувања и припреме наркотика за продају, заплењено је још 850 грама кокаина и вагица за прецизно мерење.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежном тужилаштву.

Акцију су спровели припадници Министарства унутрашњих послова, Службе за борбу против организованог криминала Управе криминалистичке полиције, по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, закључује се у саопштењу.

среда, 24. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом