Коронавирус затвара Местаљу, Валенсија и Аталанта без навијача

Реванш меч Лиге шампиона између Валенсије и Аталанте који је на програму у уторак од 21.00 играће се без присуства гледалаца због опасности од коронавируса.

Трибине Местаље остаће празне на реванш мечу Лиге шампиона. Први меч између Аталанте и Валенсије завршен је победом Италијана од 4:1. Домаћин ће тако бити ускраћен за подршку навијача у покушају да надокнади предност противника.

Локалне власти у Шпанији одлучиле су да не дозволе присуство навијача у дуелима шпанских и италијанских клубова због бојазни од коронавируса. Поред поменутог меча, иза затворених врата биће одигран и дуел Евролиге између Валенсије и Олимпије из Милана.

Регионални министар за јавно здравље Ана Барцело објаснила је ову одлуку:

"Одлука о игрању иза затворених врата на Местаљи је коначна и неопозива. То није питање контроле оних који уђу на стадион. То је питање јавног здравља које се односи на све ."

понедељак, 22. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом