Читај ми!

Држављанин Србије ухапшен у Северној Македонији због вожње 221 километара на час

Држављанин Србије ухапшен је на ауто-путу Скопље-Ђевђелија након што је возио 221 километар на сат, саопштило је Министарство унутрашњих послова Северне Македоније.

Полиција је навела да је инцидент забележен у близини места Милетково, када је радаром утврђено да је возач, идентификован као М. С. (60), управљао возилом српских регистарских ознака брзином од 221 километар на час на деоници где је ограничење 120 километара на час, пренео је портал Скопјеинфо.

Према наводима полиције, возач је прекорачио дозвољену брзину за 101 километар на сат.

Након заустављања, возило је заплењено, а возач је ухапшен и задржан у полицијској станици.

субота, 27. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом