Влада донела одлуку о отварању граничног прелаза за железнички саобраћај "Београд - Центар"

Влада Србије донела је одлуку о отварању сталног граничног прелаза за међународни железнички саобраћај путника и робе "Београд - Центар".

У Службеном гласнику је објављено да се отвара стални гранични прелаз за међународни железнички саобраћај путника и робе "Београд - Центар", на железничкој станици "Београд Центар" у главном граду.

На граничном прелазу одвијаће се међународни железнички саобраћај путника и робе који не подлеже прегледу инспекцијских служби, а послови из надлежности граничне полиције и царине обављаће се непрекидно (24/7), у складу са системом интегрисаног управљања границом у Србији.

Одлука је ступила на снагу дан након објављивања у Службеном гласнику Србије, односно 20. јуна.

понедељак, 22. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом