"Делфини" дижу форму - убедљиви и разиграни против Казахстана

Ватерполисти Србије савладали су Казахстан са 19:5 у мечу другог кола групне фазе олимпијског турнира у Токију.

Ватерполисти Србије забележили су прву победу у Токију.

После пораза од Шпаније, "делфини" су истакли да је потребна победа над Казахстаном како би се уиграли и подизали форму за четвртфинале, и то су данас учинили.

Казахстан је почео борбено и држали су се добро у првој четвртини, коју је Србија добила резултатом 4:2.

"Делфини" су били бољи и у другој четвртини, па се на полувреме отишло са резултатом 7:3.

У наставку меча, репрезентативци Србије су се потпуно распуцали, па су пред почетак последње четвртине имали предност 13:5.

И последња четвртина донела је лепу игру и много голова, па је Србија на крају дошла до убедљивог тријумфа - 20:5.

Наредни меч Србија игра за два дана против Аустралије.