Стерлинг Браун напустио Партизан, каријеру наставља у новом клубу

Амерички кошаркаш Стерлинг Браун више неће носити дрес Партизана. После две сезоне проведене међу црно-белима, искусни бек напушта београдски клуб и каријеру наставља у новој средини.

Растанак је договорен уз обештећење, па ће Партизан и финансијски профитирати од одласка једног од важних играча из претходног периода.

Иако детаљи трансфера за сада нису званично саопштени, извесно је да Браун неће бити део тима у наредној сезони.

Током боравка у Партизану, Браун је био значајан члан екипе захваљујући искуству, чврстој одбрани и доприносу у нападу. Својим партијама оставио је запажен траг у регионалним и европским такмичењима, а често је био међу најпоузданијим играчима у важним утакмицама.

Његов одлазак представља још једну промену у саставу црно-белих пред нову сезону, током које се очекују додатне кадровске промене и доласци нових појачања.

После две године у Београду, Браун ће тако отворити ново поглавље у каријери, док Партизан наставља са формирањем тима за предстојеће изазове.

понедељак, 22. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом