Фудбалери Партизана отпутовали у Словенију, Илић повео 26 играча
Фудбалери Партизана отпутовали су у Словенију, где ће се припремати за наредну сезону.
Након што су се недавно окупили и на теренима Спортског центра "Телеоптик" у Земуну започели припреме за нову сезону, фудбалери Партизана отпутовали су рано јутрос у Словенију, где ће "парни ваљак" обавити централни део прирпема.
Тренер Саша Илић повео је 26 играча, укључујући и новајлије: У аутобус су ушли:
Голмани: Марко Милошевић, Милош Крунић, Тарик Бањић;
Одбрана: Стефан Митровић, Милан Рогановић, Вукашин Ђурђевић, Абдулмалик Мохамед, Стефан Милић, Војин Маринковић, Матеја Миловановић;
Везни ред: Вања Драгојевић, Огњен Угрешић, Демба Сек, Немања Трифуновић, Милан Вукотић, Милан Алексић, Алекс Зековић, Димитрије Јанковић, Матеја Нинић, Зоран Алиловић, Душан Јовановић, Самсон Нвулу, Ибрахим Зубаиру;
Напад: Ерик Којзек, Марко Лекић, Чака Траоре.
Црно-бели ће на Мариборском Похорју боравити до 11. јула, а у том периоду ће одиграти пет контролних мечева - против ЦСКА 1948 (29. јун), Алуминија (2. јул), Нефчија (6. јул), Локомотиве Загреб (10. јул) и Нафте 1903 (11. јул).
Партизан ће у првом колу Суперлиге Србије 18. јула гостовати Земуну, повратнику у елитни ранг.
Екипу из Београда крајем јула очекује наступ у другом колу квалификација за Лигу конференције против победника дуела Уна Страсен - Ла Фјорита.
Коментари