Кикс Лалатовића у првом мечу по повратку у Војводину, Јединство сачувало бод на Убу

Фудбалери Војводине ремизирали су резултатом 1:1 са Јединством у мечу 12. кола Суперлиге Србије.

Војводина је наставила низ променљивих резултата и тренутно се налази на осмом месту на табели. Јединство је дошло до петог бода, али се и даље налази на последњем месту.

Домаћи су били близу друге победе у првенству, јер су водили од 28. минута голом Дарка Јевтића.

Гости су упутили чак 32 ударца ка голу ривала, али су до изједначења дошли тек у 85. минуту преко Марка Величковића.

Упркос иницијативи и великом броју прилика, екипа Ненада Лалатовића није успела да на повратку доскорашњег стратега Младости на клупу Новосађана освоји три бода.

У наредном колу Војводина дочекује ОФК Београд, док ће Јединство гостовати код Радничког 1923.