Влаховић дебитовао за Аталанту у поразу од Кома

Фудбалери Кома савладали су у Бергаму Аталанту са 3:2 у заосталој утакмици петог кола изалијанске Серије А. Млади српски фудбалер Вања Влаховић уписао је прве минуте у Серији А.

Фудбалери Аталанте и Кома одиграли су меч који је био планиран за понедељак, али је одложен због великих падавина у Бергаму.

Комо је био бољи ривал током већег дела меча, али је Аталанта прва дошла до поготка.

Домаћин је повео са 1:0 у 18. минуту поготком Запакосте, а са овим резултатом се отишло и на одмор.

Комо је успео да поравна резултат већ у 46. минуту поготком Стрефеце у 46. минуту. Сеад Колашинац је у 54. минуту аутоголом довео госте у предност, да би трећи гол за Комо постигао Паз у 58.

Адемола Лукман у седмом минуту надокнаде са беле тачке успео је да смањи заостатак на 5:1

Лазар Самарџић играо је од 59. минута, а шансу је добио и млади Вања Влаховић који је у 75. минуту дебитовао за први тим Аталанте.

Он је у младој екипи до 23 године на четири меча од почетка сезоне постигао пет голова.

Нападач је уврштен и у састав за Лигу шампиона па би у текућој сезони могао да добије прилику и у најелитнијем европском клупском такмичењу.