Миленковић са Нотингем форестом до бода у Брајтону

Фудбалери Брајтона и Нотингем фореста ремизирали су 2:2 у мечу петог кола Премијер лиге. Српски репрезентативац Никола Миленковић одиграо је цео меч за Форест.

Врло динамично прво и борбено друго полувеме у Брајтону.

Гости су први повели поготком Криса Вуда у 13. минуту из пенала. До изједначења је домаћи састав дошао ефектним голом главом Џека Хиншелвуда у 42. минуту, а преокрет је стигао у 45. минуту преко Данија Велбека из слободног ударца.

Парагвајац Рамон Соса je лаком егезекуцијом контранапада донео други гол Нотингем форесту.

Гости су упали у проблеме после прејаког старта Мограна Гибс-Вајта, за шта је у 83. минуту добио други жути картон. Форест је успео да одбрани гол до краја меча и да обезбеди себи бод.

Српски репрезентативац Никола Миленковић одиграо је читав меч са Нотингем форест.

Бивши двоструки првак Купа шампиона је наставио наизменични низ ремија и победа, сакупивши девет бодова, колико има и Брајтон са идентичним скором 2-3-0. На деоби су седмог и осмог места.

Брајтон у наредном колу гостује код екипе Челсија, а Нотингем форест дочекује Фулам.