Реми Јувентуса и Наполија, Влаховић замењен на полувремену

Фудбалери Јувентуса и Наполија ремизирали су у Торину без голова 0:0 у утакмици 5. кола италијанске Серије А. Венеција је са 2:0 против Ђенове дошла до прве победе у сезони.

Јувентус и Наполи одиграли су вероватно најнеузбудљивију утакмицу од почетка сезоне, а тим из Торина везао је три меча без гола у низу.

Домаћа екипа имала је имала већи посед лопте, али је он изграђен додавањима на својој половини.

И једни и други су били опрезни, нису желели да направе грешку која би их коштала примњеног поготка па није било атрактивне игре, а ни добре прилике ни у првом ни у другом делу.

Душан Влаховић одиграо је 45 минута пошто га је Тијаго Мота сменио на полувремену.

Венеција је уписала прву победу у новој сезони прекинувши низ од две изгубљене утакмице.

Прво полувреме протекло је без већих узбуђења, а једину шансу имала је Венеција на половини првог дела.

У 58. минуту фински интернационалац Похјанпало промашио је једанаестерац.

Ђанлука Бузио је у 63. минуту донео предност домаћој екипи. Јоел Похјанпало је успео да се искупи за промашен пенал јер је у 85. минуту затресао меч гостију и поставио коначан резултат.