Фудбалери Колумбије победили Парагвај, Бразил ремизирао са Костариком на Купу Америке

Фудбалске репрезентације Бразила и Костарике одиграле су без голова у Инглвуду у мечу првог кола групе Д на Купу Америке, а у другом мечу кола селекција Колумбије је у Хјустону победила Парагвај са 2:1.

Фудбалери Бразила су пропустили велики број шанси на мечу, а на голу Костарике бриљирао је голман Патрик Сегуеира, који је зауставио све покушаје противничких нападача.

У другом мечу првог кола групе Д, селекција Колумбије је у Хјустону победила Парагвај резултатом 2:1.

Голове за Колумбију постигли су Данијел Муњоз у 32. и Џеферсон Лерма у 42. минуту. Једини стрелац за селекцију Парагваја био је Хулио Енкизо у 69. минуту.

Друго коло у групи Д на програму је 29. јуна, а састаће се: Бразил - Парагвај и Колумбија - Костарика.