Ливерпул након преокрета до тријумфа, Брајтон наставља ефикасну игру

Фудбалери Ливерпула након преокрета савладали су Борнмут 3:1 у оквиру другог кола Премијер лиге. Лондонски Фулам, без Александра Митровића у тиму поражен је на свом терену од Брентфорда 3:0. Брајтон је савладао Вулверхемптон 4:1.

Фулам је убедљиво поражен на свом терену од Брентфорда, а Александар Митровић није био у протоколу, јер је према тврдњама енглеских медија у Ријаду где завршава трансфер у Ал Хилал, званичне потврде још увек нема.

Домаћин без капитена није успео да се одупре градском ривалу који је славио на крилима Јоана Висе, који је постигао гол у 44. минуту, а затим у 66. изборио пенал и црвени картон за Тима Рима.

Најстрожу казну је искористио Брајан Мбеумо, а исти играч је голом у трећем минуту надокнаде поставио коначан резултат.

Фулам у наредном колу гостује код Арсенала, Брентфорд ће дочекати Кристал палас.

Ливерпул након преокрета до тријумфа над Борнмутом

Фудбалери Ливерпула савладали су на свом терену тим Борнмута.

Борнмут је повео већ у трећем минуту голом Антоана Семење, али је домаћин већ до полувремена преокренуо. Луис Дијаз је изједначио на 1:1 у 28. минуту, да би Мохамед Салах у 36. минуту лоше извео пенал, али је натрчао на одбијену лопту и донео домаћину преокрет.

Ливерпул је у 58. минуту остао без Алексиса Мекалистера који је због старта добио директан црвени картон.

Коначан резултат утакмице поставио је Диого Жота у 62. минуту.

У наредном колу Ливерпул гостује код Њукасла, а Борнмут дочекује Тотенхем.

Брајтон уписао још један тријумф у Премијер лиги

Након тријумфа над Лутоном у првом колу, Брајтон је био бољи и од Вулверхемптона, 4:1.

До сада екипа Брајтона има осам постигнутих и два примљена гола.

Кауру Митома је постигао први гол за Брајтон у 15. минуту игре. До краја првог дела није било промене резултата.

Первис Еступињан је добру игру крунисао голом на старту другог полувремена, Соли Мач је постигао трећи гол у 51., а затим пет минута касније и свој други, односно четврти за Брајтон.

Хванг Хичан из Вулверхемптона постигао је утешни гол за своју екипу и тиме поставио коначан резултат утакмице.

У следећем колу Брајтон дочекује Вест Хем, а Вулвси гостују у Ливерпулу, код екипе Евертона.