петак, 26.06.2026, 14:49 -> 15:00
Извор: Танјуг
Скинули и запалили заставу Републике Српске уз повике ''Алаху екбер"
На друштвеним мрежама појавио се видео-снимак на којем се види како група хулигана скида са јарбола и потом пали заставу Републике Српске, уз повике "Алаху екбер" и псовке.
Према наводима медија, преноси РТРС, застава се налазила на јарболу постављеном уз ентитетску линију између Републике Српске и ФБиХ, у близини Дариве.
На снимку који је објавила и РТРС, види се како младићи уклањају заставу, а потом је пале, што је, како наводи јавни сервис РС, изазвало бројне реакције и коментаре на друштвеним мрежама.
Коментари