Читај ми!

У Мађарској упахшен држављанин Србије, превозио 11 илегалних миграната

Полицијска патрола синоћ је на ауто-путу М1, код места Татабања, контролисала путнички аутомобил који је возио 51-годишњи држављанин Србије.

У возилу је затечено једанаест странаца без валидних докумената за боравак у Мађарској.

Мигранти су се изјаснили да су Сиријци, иако нису поседовали никакве доказе о томе.

Сви илегалци су, у складу са мађарским прописима, враћени до мађарско-српске границе.

Против возача из Србије биће покренут кривични поступак због основане сумње да се бавио кријумчарењем људи, наводе у полицијској капетанији жупаније Комаром-Естергом.

За кривично дело трговине људима у Мађарској је запрећена казна од једне до пет година затвора, уз отежавајуће околности од пет до 15 година.

четвртак, 25. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом