Читај ми!

Несрећа на ауто-путу ка Хоргошу, погинуо држављанин Северне Македоније

У саобраћајној несрећи која се догодила рано јутрос на ауто-путу Нови Сад – Суботица погинуо је држављанин Северне Македоније, док је други задобио тешке телесне повреде, потврђено је РТС-у у Полицијској управи у Суботици.

Возило "кија" регистарских ознака Северне Македоније, које се ауто-путем кретало према Хоргошу, слетело је с пута у нивоу насеља Вишњевац, између Жедничке петље и наплатне станице Суботица, а потом се и преврнуло.

У несрећи је страдао сувозач Н. А. (39), док је возач А. А. (60) тешко повређен и превезен у суботичку болницу, где му се пружа неопходна медицинска помоћ.

На увиђају су били саобраћајна полиција и тужилац Основног јавног тужилаштва у Суботици.

Из суботичке полиције наводе да ће против возача бити поднета кривична пријава за тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.

понедељак, 22. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом