Ухапшене три особе у Београду, сумња се да су се лажно представљали као полицијски службеници

Полиција у Београду је ухапсила три особе због сумње да су се лажно представљали као полицијски службеници и на улици на Карабурми оборили на земљу девојку, претресли је и одузели 3.000 динара и пуњач за телефон. Осумњиченима одређено задржавање до 48 сати.

Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду, Полицијске станице Палилула, у сарадњи са Првим основним јавним тужилаштвом ухапсили су Н. Д. (1983), Д. К. (1987) и девојку Ј. П. (2004) због постојања основа сумње да у извршили кривична дела разбојништво и лажно представљање, саопштио је МУП.

"Сумња се да су они јутрос око 6.10 часова на улици на Карабурми оборили на земљу двадесетшестогодишњу девојку и претресли је, лажно се представљајући као полицијски службеници и одузели 3.000 динара и пуњач за мобилни телефон, а затим се удаљили", наводи се у саопштењу.

Наводи се да је осумњиченима одређено задржавање до 48 сати нaкон чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежном тужилаштву.

уторак, 23. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом