Читај ми!

Пожар у ОШ "Бранко Радичевић" на Новом Београду, нема повређених

Мањи пожар, који је угашен и пре доласка ватрогасаца, избио је у новобеоградској основној школи "Бранко Радичевић", а повређених, као ни материјалне штете није било, речено је агенцији "Танјуг" у Министарству унутрашњих послова.

Министарство унутрашњих послова је у 13:22 примило дојаву о пожару у новобеоградској школи и на лице места одмах су кренула два ватрогасна возила са девет ватрогасаца.

Међутим, пожар је угашен и пре него што су екипе стигле.

Горело је смеће које се налазило поред школе "Бранко Радичевић", тако да пожар није захватио саму школу.

субота, 27. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом