Рукометаши Партизана наставили тријумфални низ у Суперлиги

Рукометаши Партизана савладали су Врање на гостовању резултатом 33:23 у трећем колу Суперлиге Србије.

Другу утакмицу заредом рукометаши Партизана окончали су са двоцифреном разликом на семафору.

После убедљивог тријумфа у вечитом дербију (29:19), црно-бели су славили против екипе Врања 1957 у трећем колу првенства – 23:33 и сада су, уз крагујевачки Раднички, једини без пораза у досадашњем току такмичења.

Врањанци су пружили велики отпор у првом полувремену, али су црно-бели успели да стекну предност од четири гола на полувремену 15:11.

У наставку меча, Партизан је рутински реализовао акције и уписао још један тријумф.

Најефикаснији у Партизану био је Марко Васић са девет голова, али је за играча утакмице проглашен Никола Црноглавац који је постигао осам погодака. У тиму Врања најбољи су били Алекса Буквић и ЗДравко Драгољевић са по пет голова.

Партизан ће у наредном колу играти против панчевачког Динама, а Врање ће гостовати у Шапцу код Металопластике.