Читај ми!

Шампион Евролиге потписао за Олимпију Милано

Амерички кошаркаш Алек Питерс нови је члан Олимпије, саопштио је евролигаш из Милана.

Како је саопштено, Питерс (31) је са челницима шампиона Италије потписао вишегодишњи уговор.

Двоструки освајач Евролиге са Олимпијакосом је у клуб из Милана стигао као слободан играч.

"Невероватан је осећај придружити се клубу какав је Олимпија. Надам се да навијачи знају да ћемо дати све од себе јер знам да ће нам и они дати све што имају. Пред Олимпијом су велике ствари и желим да се захвалим клубу што је желео да будем део тога", рекао је Питерс за клупски сајт после потписивања уговора.

Алек Питерс годинама важи за једног од најпоузданијих шутера у Евролиги, а у Милану би требало да има већу минутажу него у Грчкој.

До сада је у каријери наступао још за ЦСКА из Москве, Басконију, Ефес и Финикс сансе.

четвртак, 25. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом