Војводина преокретом до тријумфа против ОФК Београда

Фудбалери Војводине после преокрета су победили ОФК Београд резултатом 2:1 у мечу 13. кола Суперлиге Србије.

Војводина је са 19 бодова стигла до шестог места, док је ОФК Београд остао трећи са 24 бода.

Глеофило Фејтер је довео госте у вођство већ у првом минуту после асистенције Ебенезера Анана. Изједначио је капитен Војводине Његош Петровић у 19. минуту, а асистент је био Кејлеб Зади.

ОФК Београд је од 64. минута играо са десеторицом, ван терена је због друге јавне опомене морао Едмунд Адо.

Три бода екипи Ненада Лалатовића донео је резервиста Андрија Радуловић голом са пенала у 87. минуту.

Војводина у наредном колу гостује у Београду Црвеној звезди, али ће пре тога у Сремску Митровицу у госте Радничком у шеснаестини финала Купа Србије. ОФК Београд у наредном колу гостује убском Јединству, а пре тога ће дочекати Вождовац у шеснаестини финала Купа Србије.