Чукарички у завршници избегао пораз против Радничког 1923, Младост надиграла Железничар

Фудбалери Радничког 1923 и Чукаричког ремизирали су резултатом 1:1 у мечу 11. кола Суперлиге Србије. Младост је у гостима са 2:1 победила Железничар.

Крагујевчани су наставили серију променљивих резултата и налазе се на шестом месту, док је Чукарички са друге стране везао други дуел без тријумфа и остао на четвртој позицији.

Раднички је повео већ у седмом минуту преко Луке Станковског који је постигао први погодак у сезони.

Чукарички је након тога заиграо боље, али није успео да изједначи до краја првог дела игре.

У наставку су домаћи поново преузели иницијативу, али нису успели да дођу до другог поготка који би им олакшао завршницу сусрета.

Гости су то искористили и преко Слободана Тедића у 84. минуту стигли до изједначења и бода.

Раднички у следећем колу гостује код ТСЦ-а, док ће Чукарички дочекати Напредак.

Нова три бода за Младост

У другом мечу суботњег програма, Младост је савладала Железничар резултатом 2:1.

Гости су повели у трећем минуту поготком Александра Пејовића из пенала.

Железничар је изједначио преко Лазара Романића у 39. минуту, али је Александар Варјачић у 58. минуту донео победу екипи Ненада Лалатовића.

У наредном колу Младост дочекује ИМТ, а Железничар ће гостовати код Текстилца.