"Нула" Виле и Јунајтеда, Миленковић асистент против Челсија

Фудбалери Астон виле и Манчестер јунајтеда одиграли су без голова у мечу седмог кола Премијер лиге. У сусрету одиграном у истом термину Челси и Нотингем форест су ремизирали 1:1.

Дерби кола у Беирмингему окончан је без голова.

После врло изједначеног дуела, Вила је уписала нови реми и продужила низ без пораза у Премијер лиги на пет кола. Екипа са "Вила парка" је на петом месту са 14 бодова.

Манчестер јунајтед је на 14. месту са осам бодова, изједначени су са Борнмутом и Вест хемом.

Српски фудбалер Коста Недељковић није заиграо у овом дуелу.

Вили следи гостовање код Фулама, а Јунајтед дочекује Брентфорд у осмом колу.

Форест са играчем мање одолео на "Стамфорд бриџу"

Српски штопер Никола Миленковић одиграо је читав меч и уписао асистенцију за Нотингем форест у ремију 1:1 са Челсијем на "Стамфорд бриџу".

Сва битна дешавања на утакмици десила су се у другом полувремену. Миленковић је значајно допринео у акцији за гол гостију у 49. минуту, пошто је дугу лопту послату у казнени простор из прекида главом спустио на другу стативу ка Крису Вуду.

Изједначење "плавцима" донео је Нони Мадуеке у 57. минуту. Нотингем форест је остао са играчем мање после играња руком и другог жутог картона за Џејмса Ворд-Прауса.

Челси није искористио бројчану предност да дође до преокрета и тријумфа. Налазе се на четвртом месту са 14 бодова, изнад Астон виле. Нотингем форест је на деветом месту са 10 бодова.

У наредном колу Челси гостује код Ливерпула, а Форест дочекује Кристал палас.