Влаховић стрелац у ремију Јувентуса и Каљарија

Фудбалери Јувентуса и Каљарија одиграли су у Торину меч без победника (1:1) у седмом колу италијанске Серије А. Једини гол за "стару даму" постигао је Душан Влаховић.

Влаховић стрелац у ремију Јувентуса и Каљарија Влаховић стрелац у ремију Јувентуса и Каљарија

Душан Влаховић је још једном доказао да је у одличној форми. На последња три меча за Јувентус у свим такмичењима постигао је пет голова, а последњи данас у дуелу са Каљаријем.

Јувентус је пред својим навијачима повео у 15. минуту, када је Влаховић био прецизан са беле тачке.

Српски фудбалер је гол посветио саиграчу Глеисону Бремеру, који ће одсуствовати са терена до краја сезоне, пошто је пре неколико дана на мечу Лиге шампиона против Лајпцига покидао лигаменте колена.

Каљари је до изједначења стигао у 88. поготком Развана Марина, такође из пенала.

Јувентус је утакмицу завршио са играчем мање, пошто је у 89. минуту искључен Франсиско Консеисао.

У последњих пет кола Серије А Јувентус је забележио четири ремија и само један тријумф. Тренутно се налази на трећем месту на табели са 13 бодова. Каљари је на 15. позицији са шест бодова.

Јувентус ће у наредном колу првенства Италије играти са екипом Лација, док ће Каљари дочекати Торино.