Лазовић стрелац за Верону у поразу од Кома

Фудбалери Кома победили су на свом терену екипу Вероне резултатом 3:2 у утакмици шестог кола Серије А.

Комо се тренутно налази на 10. месту на табели италијанског првенства са осам бодова, док је Верона на 14. позицији са шест.

Два гола за Комо постигао је Патрик Кутроне у 44. и 72. минуту, док се једном у листу стрелаца уписао Андреа Белоти у 89. Поготке за Верону дали су српски фудбалер Дарко Лазовић из пенала у 53. и Матис Ламбург у 90+4. минуту.

Лазовић је био стартер у екипи Вероне, а замењен је у 76. минуту. Гости су меч завршили са фудбалером мање, пошто је у 64. минуту искључен Томаш Суслов.

Комо ће у наредном колу Серије А гостовати Наполију, док ће Верона дочекати Венецију. Фудбалери Роме победили су на свом терену Венецију 2:1, док је Лацио у гостима раније данас био бољи од Торина 3:2.