Лацио савладао Верону у Риму

Фудбалери Лација победили су у Риму екипу Вероне резултатом 2:1 у последњој утакмици четвртог кола италијанске Серије А. Раније данас, Удинезе је на гостовању надиграо Парму са 3:2.

После две утакмице без победе, Лацио је пред својим навијачима савладао Верону и прескочио је на табели Серије А. Тим из италијанске престонице сада је шести са бодом више од вечерашњег противника.

Већ након седам минута фудбала на "Олимпику" писало је 1:1 на семафору. Сенегалац Булаје Диа је затресао мрежу Вероне у петом, али је дански фудбалер Каспер Тенгстед изједначио само два минута касније.

Ни на трећи гол није се дуго чекало, пошто је Кастељанос у 20. минуту поново приуштио домаћину предност, а испоставиће се и коначну победу.

Српски фудбалер Дарко Лазовић почео је меч у првој постави Вероне, али је напустио терен и сео на клупу у 66. минуту, када га је заменио Давиде Фараони.

Раније данас, Удинезе је на гостовању направио велики преокрет и савладао Парму са 3:2, након што је губио са 2:0 после првих 45 минута игре.