Енглеска сигурна против Ирске у Лиги нација

Фудбалери Енглеске савладали су у гостима Ирску са 2:0 у првом колу групе 1, Б Лиге нација.

Од самог старта Енглеска је кренула по победу и сигурном игром стигла до два гола предности на полувремену.

Задовољни учуњеним у другом делу игре су лаганим ритмом створили још неколико стопостотних прилика, али није било промене резултата. У овој групи још су Грчка и Финска.

Енглеска је повела у 11. минуту сусрета, стрелац је био Деклан Рајс. На 2:0 повисио је Џек Грилиш у 26. минуту. То је био и резултат на полувремену.

У наставку Енглези су максимално умртвили игру у жељи да сачувају предност, а претили су из брзих контранапада. Створено је још неколико стопостотних шанси пред голом Ирске, али није било промене резултата.