Митровић постигао два гола у победи Ал Хилала

Фудбалери Ал Хилала победили су на свом терену екипу Дамака резултатом 3:2 у мечу другог кола Професионалне лиге Саудијске Арабије. Два гола за Ал Хилал постигао је српски репрезентативац Александар Митровић.

Митровић постигао два гола у победи Ал Хилала Митровић постигао два гола у победи Ал Хилала

Александар Митровић је први гол постигао у петом минуту надокнаде времена у првом полувремену, да би други пут мрежу затресао у 84. минуту.

Једном се у стрелце уписао Мусаб Ал Џувајр у 73. минуту.

Голове за гостујући тим постигли су Франсоа Камано у 49. и Хабиб Диало у 53. минуту.

Митровић је одиграо цео меч за Ал Хилал, као и његов сународник Сергеј Милинковић-Савић.

Ал Хилал се налази на првом месту на табели са шест бодова, а у наредном колу националног првенства гостоваће Ал Ријаду.