Партизан Уб-итачан, Јединству тешка добродошлица у Суперлигу

Фудбалери Партизана славили су 4:0 на гостовању код екипе Јединства са Уба у дуелу другог кола Суперлиге Србије.

Нови суперлигаш Јединство је у прва два кола играо против "вечитих ривала" и прошао једнако - са по четири примљена гола у мрежи.

Убљани нису могли да парирају црно-белима који су драстично поправили утисак у односу на "минималац" против Напретка у претходном колу.

Чим фаворит постигне гол у другом минуту из пенала, обично слабијем тиму прети убедљив пораз. Тако се и испоставило на крају, а мрежу са "беле тачке" је погодио Бибарс Натхо.

Нови погодак за Партизан пао је у 27. минуту, стрелац је био Немања Трифуновић на асистенцију Ђорђа Јовановића.

Асистент код другог гола је наставио са одличном партијом у другом полувремену кроз два гола. Први је пао у 52, а други у 65. минуту. Оба пута га је проиграо Натхо.

Партизану следи реванш против Динамо Кијева у квалификацијама за Лигу шампиона (6:2 за украјински тим у првом мечу), па меч на свом терену против Железничара.

Јединство гостује у Лучанима екипи Младости.