Раднички 1923 након преокрета савладао Младост, Чукарички рутински против Напретка

Фудбалери Радничког 1923 победили су на домаћем терену након преокрета Младост резултатом 3:2 у мечу трећег кола плеј-офа Суперлиге Србије. Чукарички је на свом терену са 2:0 био бољи од Напретка.

Раднички је петом победом у низу учврстио четврто место на табели и повећао своје шансе да по први пут у клупској историји избори пласман у квалификације за европска такмичења.

Младост је повела у 22. минуту голом Марка Величковића, а пет минута касније је Иван Милошевић са пенала удвостручио предност гостију.

Домаћи су до краја полувремена ипак успели да смање заостатак након гола Милутина Видосављвића са беле тачке у другом минуту надокнаде времена.

Након сат времена игре резултат је био изједначен, након што се Видосављвић поново уписао у стрелце.

Преокрет и победу Крагујевчанима донео је Бесим Шербечић у 76. минуту меча.

У наредном колу Раднички гостује у Бачкој Тополи екипи ТСЦ-а, док ће Младост дочекати Црвену звезду.

Чукарички без проблема против Напретка

Фудбалери Чукаричког победили су Напредак резултатом 2:0 и наставили борбу за четврто место.

Чукарички је до предности дошао након само три минута игре када је Винисијус Мело својим шестим голом у непуна четири меча савладао голмана гостију.

Посао домаћима који су били много бољи ривал отежао је управо Мело црвеним картоном у 45. минуту.

Међутим, Чукарички је и са играчем мање успео да удвостручи вођство и осигура победу. Стрелац је био Бојица Никчевић у 57. минуту меча.

Чукарички у наредном мечу игра против Војводине у Новом Саду, док ће Напредак дочекати Партизан